Интелигентна схема зарядно устройство

Уот програма е ф момчета употреба? Някой използва своя основен про? Уот момчета софтуер ф използват за изготвяне на схема? всеки, който използва своя 16f877 тук?
 
Някой може ли да има опита да изпълнява една единствена клетка? Това е над изпълнението долу 0.8 волта. Подобряването от ДД да се открие една единствена клетка работи правилно, но функция за разреждане е проблем с една клетка. RenatoBR
 
Имам построена като аз преди това мнение, но аз не мога да заредите батерията, Някой има ли идея, смисъл напрежението не повече от 5 минути в режим на бързо зареждане. използвам-делта метод напрежение да го прекрати. може ли някой да ми помогне с това? Аз съм с две 2000mAh батерия.
 
За wee85: Повече подробности за използваните части?
 
Това е верига и са построени, но го прекрати толкова бърз на първата линия на програмата си. [URL = http://images.elektroda.net/67_1231982196.jpg]
67_1231982196_thumb.jpg
[/URL]
 
Вашият схематични използва своя 16f877. Аз нямам представа за софтуера изгори в нея, така че не може да help.You могат да се опитат да се свържат с автора или можете да опитате с моя схематични. PIC16 е cheapper.
 
Здравейте всички! Имам построена на зарядното и да го работи чудесно и в режим на зареждане. (Резервоар можете Dexter). Аз не съм тест за освобождаване от отговорност все пак, аз трябва да се калибрира по-точно на първо място. Аз wounder ако би било възможно да добавите лятото как ви кажа, когато зарядното устройство отива в tricklecharge режим. Най-добри пожелания.
 
има ли някой използва температурен сензор за прекратяване на такси? може ли някой да ми обясни как да го използва, ако да?
 
Здравейте всички. Сега имам за изпитване и калибриране си зарядно устройство. Освобождаване от отговорност клетка 1, в края на 1113 СН, освобождаване от отговорност 4 клетки, в края на 4420 средно напрежение, то е възможно да се отиде по-ниски, но аз предполагам, че "е добре да сте малко висока, тя винаги е една клетка как е по-лошо в batterypack! Имам 803 тУ на зарядното устройство и realterm покаже 808 тУ чете 77. Зарядното устройство вземе paus преди бавно зареждане и ще продължи с високо заплащане и да завърши през тънка струйка режим и в двата случая. Ами, тя работи добре relly
 
е всеки, който използва своя основен про? Имам нужда от ЗОП, да ми помогне да се провери дали програмата си има някакъв проблем или не ...
 
Как мога да се свържете батерията 1,2,3 или 4 конюгирани (редове) или поотделно (един милион), че всичко ще бъде безплатно. АД даде схемата на свързване, че според моите нужди мога да отговаря 1 или 2 или 3 или 4 батерии. Много благодаря за насоките. Мога да ви помогна, как може звезди PIC от началото?
 
Декстър пич: Колко време е ф пуснати за меки зареждане държава? аз трябваше да отбележите, че при зареждане, напрежението не е стабилен в състояние бързо зареждане, по някое време го увеличи, и да го намалят. Да ф има ли идея? [SIZE = 2] [цвят = # 999999] Added след 21 минути: [/ цветен] [/ големина] Декстър пич: аз използвам 20% за мека такса, достатъчно ли е? аз употреба 1.25A за такса 4 NiMH батерии по бързо държавата.
 
Здравейте diginode. Можете да използвате batteryholders за batterys R6/AA, те са в различен брой клетки, от една клетка в осем клетки, още по-предполагам. И те са изградени така, че винаги отговаря на batterys в серията, плюс до минус и минус до плюс и така нататък. Fliger
 
[Цитат = Fliger22] Здравейте diginode. Можете да използвате batteryholders за batterys R6/AA, те са в различен брой клетки, от една клетка в осем клетки, още по-предполагам. И те са изградени така, че винаги отговаря на batterys в серията, плюс до минус и минус до плюс и така нататък. Fliger [/ цитат] в зависимост от това няма опция да се зарежда една батерия или 2 или 3 на батерията. Ако отговорът е да, това ще един голям бъг в кръг. Надявам се, че ще бъдат възстановени.
 
Diginode, прочетете предишните съобщения, на всички ваши въпроси получиха отговор. Зарядното устройство работи много, много хуманно с 1,2,3 или 4 батерии conected в серията. Ренато
 
Това зарядно suitible forells? Имам 12V NiCd пакет с 10 клетки и искате да се зарежда.
 
За съжаление за забавянето. За wee85 : Бавно (или мека) такса се извършва в продължение на 6 минути при 50% такса rate.This начин някои фалшиви показания връх се избягват. Може да се използва нещо като 20-50% за 6-15мин. Използвах само 6 минути, защото аз съм таксуване някои 280mA (в процент) и аз искам да бъде в състояние да не надценката им. Ако ще се използва 10 минути при 50% I ще им презареждане. [Б] jonjon [/B]: само 1-4 батерии.
 
пич Декстър много ви благодаря за интелигентни проект зарядно мога да използвам смарт зарядно за зареждане 12V 1.3 Ah батерии SLA? най-добри пожелания
 
Само NiCd и NiMH (максимум 4 елементи) са подходящи за този конкретен зарядно устройство.
 
Здравейте. Почти две години развих напълно автоматична интелигентни NiMH / NiCd зарядно, което позволява самостоятелно зареждане две AA / AAA 1,2 V клетки с ток до. Зарядно устройство се основава на евтини микроконтролер ATtiny26 и две преминаване в режим DC / DC понижаващ преобразувател. Софтуерът използва DT / DT-стъпалото и алгоритми за да се спре такси, както и предоставя най-излитане и режими на таксата за поддръжка. Ако се интересувате схеми, софтуер и например налагането на профила можете да намерите тук http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic862000.html .
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top