[No title]

Здравейте, какво трябва да изтеглите файловете. thankx
 
[Цитат = ASIC] Какво става, ако зарядния ток е от набор от слънчеви батерии и ток не може да бъде тествана? ASIC [/ цитат] [/ цитат] Аз не съм много сигурен, че разбирам въпроса: искаш да кажеш: 1) Текущи идващи от соларни панели? (Никога не е случай така или иначе, поради промяна на светлината през деня и др.) 2) ток от bateries (никога случая така или иначе, поради застаряването на клетъчни промени и т.н.) 3) .. ? Моля, бъдете по-конкретен. Наздраве
 
По мнение на банален. Освен това, ако батерията не е 12V. поименни, можете да caculate е зарядно напрежение, както следва пълно зареждане е 2.3V на клетка и по време на таксата за поддръжка 2.45V период употреба. на клетка номиналното работно напрежение на NB олово батерията киселина е 2V. на клетка
 
Благодаря за дизайн, но аз искам по-евтино решение, тъй като аз ще я контролират от MCU. Да някой да има решение за chnaging Leasd кисели батерии с MCU.
 
mitesh, по-добре, но по-сложен модел, базиран на MCU е availbale от ATMEL разделите на сайта прилагането бележка. Дизайн поддържа множество видове батерии и възможности, определени по време на компилация.
 
Ние използваме това захранване с резервна батерия за измерване на данни. Данните идват от слънчево момче. Това може да записва на количеството слънчева светлина, UDC UAC, P и др .. С L200 можете да определите максималната цена текущата EN таксата напрежение. Батерията доставят само напрежение, когато след нето (230VAC) ще отпадне. Батерията е водеща батерията киселина на 24V. С R5 да контролирате напрежението, с R4 да контролирате ток.
 
Здравейте всички, аз искам със зарядно устройство схеми, които могат да налагат 35AH оловно-кисели батерии (акумулатори). Може ли някой да предостави на работните схеми? Направих зарядно използване LM350, но съм повече от 150 mA доставка. Благодаря за вашите предложения.
 
всички мнения са много информативни ... но аз имам няколко въпроса има предвид ... Ами ако аз имам 220V/12V 10A трансформатор с мостови изправители свързаните с него да го конвертирате в 12V DC и сложих 15А бушон в серия и след това го свържете директно към изводите на батерията ... какво ще се случи? ще започне зареждането на батерията 12V колата?? Надявам се, че ще започне зареждането на батерията ... Но как мога да знам, че чрез свързване го по този начин .. колко ток ще тече през батерията??
 
Здравейте всички Как да конвертирате зарядно 12volt да 24volt, защото имам нужда от него за 24 волта, т.е. батерията банка 12V 200Ah в серия
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top