поли на резистор в оформлението?

I

iamxo

Guest
Каква е ролята на пола в оформлението на резистор?
на поли е свързан със земята, резисторът е присъдено р дифузия.

 
TweakTown miał okazję do bliższego zapoznania się z PowerColor Radeon R9 390X Devil 13. Kartę tę uważa się powszechnie za Radeona R9 290X z niewielkimi ulepszeniami i przede wszystkim zmienioną nazwą . Devil 13 wykorzystuje chłodzenie hybrydowe - GPU jest chłodzony wodą i nie ma wentylatora VRM. Na karcie znajduje się jedno 6-pinowe i jedno 8-pinow...

Read more...
 
Това изглежда да е MOS структура, а не резистор.

 
Дали това е вид екранировка?Added след 55 секунди:Ние се използват някои метали да предлагат екранировка за резистори

 
А pmosfet функционира като канал резистор.

 
Може би само за защита на Р. Или за да блокира шума.
Последно редактиран от jecyhale на 21-ви април 2008 година 6:53; Редактирано общо 1 път

 
Мисля, че това ще бъде резистор щипка.

 
engrak написа:

Мисля, че това ще бъде резистор щипка.
 
Хей момчета, че е ново за мен, PLS обсъдят по-ABT това ...

 
Само с POLY на RESISTOR не можеш да кажеш какво е ...

В пробата, да видим на тези пунктове.Той е бил тълкуван като: а MOS, един екраниране, един Pmosfet-резистори, един резистори защита, изпито резистор ...

Това е просто защото определение не е ясно ...POLY над кой тип резистор?Това ще бъде ключов въпрос и отправна точка за валиден отговор.

 
Може да бъде поли се използва за самостоятелно привеждане в съответствие, това ще направи стойността на резистор по-точни

 
Тя не може да бъде поли на резистор ... Ако поли слой е между резистори .... .... това означава, че ние имате голям масив резистор (от nwell резистори), като не поли ... .. това voilates на поли плътност на този aprtcular област ...
Така че ... ние използва за пускане поли между резистори за почистване на поли грешки плътност ... и можем да напуснат тази поли като плаваща или ние, че може да се свърже към GND.

Поправи ме ако това не е правилен

 
Големите отговори!обаче виждам хора се опитват да генерират умствени картини, и поемането на животни.

Бих предполагат - моля, ако можете да публикувате снимка заедно, хората няма да губите време, визуализиране и по-високо възможността, която получи окончателен отговор.

Благодарности.

 
Предполагам 1) Дали е siprot [silicide защита] не поли What U виж

Предполагам, 2) са ви като кондензатор или резистор

Само се шегувам .. лея публикувате снимка за да получите отговор от панел

 
ако се отнася до самия резистор, след това е поли съпротивителни материал.ако той е между резистор след това е използван като като защита от край вариант.понякога да се предпази от parasitics.

 
В резистивен делител се използва за генериране на стабилен изрази и по този начин се използва sheided отгоре поли.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top