Quintplexer технически въпроси

S

slienteyes

Guest
В съобщението Модулът е предназначен за машина за машина комуникация, включително PCS, клетки и GPS групата.

В интерфейса на RF използва разтвор Quintplexer свързване PCS TX и RX верига, Cell TX и RX верига, GPS верига RX и антена, следователно напълно 6 пристанища.

Точно сега искам да направя за симулация модул Quintplexer в реклами.Ако ме s6p файл, мисля, че симулацията resutls в рекламите Quintplexer насам-натам трябва да бъде същата като спецификация показва.Въпреки това, доставчикът само s3p файл за персонални компютри и клетъчни групата и s2p файл за групата GPS.От VNA само четири пристанища, за измерване на всяка група се извършва при условие, че други пристанища на групата са свързани с 50ohms.

Така че въпросът ми е дали комбинацията от s3p CELL файл, бр файл s3p и GPS s2p файл може да бъде сравнима с s6p досие на реклами за симулация.
Тъй като обявите са s6p данни точка, аз не знам дали s6p файл може да се измерва в реалност с VNA.

В реалния вериги, Quintplexer е свързан с различни схеми ленти.Например: Ако искате да проверите какъв импеданс БКП вижда в групата CELL, трябва да симулира CELL Тх верига използване CELL файл група s3p без други вериги ленти, свързани или с помощта на комбинация от всички групи, SP файловете с всички лента схеми, свързани с Quintplexer ?

 
Za pięć lat chmury będą wyglądały zupełnie inaczej niż rozwiązania z którymi mamy do czynienia obecnie, uważa Urs HĂślzle z firmy Google.

Read more...
 
въпросът тук е, че групата на групата съединителя няма да бъдат включени, Coz на S3p за персонални компютри и клетъчни група получавате само TX и RX антена и пристанищата, и игнорира останалите

в повечето случаи е приемливо да се използва всеки файл S3P да CEL в него е верига, и така нататък

Аз направих smehting Linke този месец назад,
друго решение, U, ако имам време и средства, U може да изгради собствена Ур настройка за да получите всички paramters в Ур лу
като удар на s2p файлове, след което ги combin в голям файл S6p
Не забравяйте, Вие ще имате много файлове,

khouly

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top