комплект правило формат

S

shavakmm

Guest
формат правило е комплект от ритъм и synopsys същото?ако не искам да внасят ритъм формат (или друг формат) към Hercules (synopsys формат) ...как да стане това?

rgds
Murali
http://asic-soc.blogspot.com

 
Zaczyna się niewinnie - wysłany spam czy banker. Kończy pustym kontem lub utratą cennych danych. Jak uniknąć takich konsekwencji? Pięć zasad bezpiecznego IT przedstawia Łukasz Formas, główny inżynier sprzedaży z Integrated Solutions.

Read more...
 
Здрасти,

Предполагам, че ако говорим за Демократична република Конго / LVS правило комплект файлове след формат е същата дали е synopsys или ритъм.

Моля, наказвай ме, ако греша.

Благодарности,
Chinni.

 
Да ....е ДРК / LVS правилата ....наричани още тече в стаята файл ....тя се дава от Fab продавач .....но аз Не знам дали Fab къщи съобщение на различни правило съвместим комплект за различни компании ЕАО ..... това, когато аз удари ....!повече идеи от който и да е друг ...????

 
Cadence формат (от миналото до сега) би могъл да съществува Дива, Assura Дракула и аз вярвам,
Има инструменти, за да конвертирате между формати runset Херкулес на някои от тях по-горе,

Опитайте да се свържете с вашия ЕАО AE продавача.Това е записано в някои ръчни и дори някои по-стари употреба на Херкулес също.

 
YA Fab момчета ще пусне различен комплект правило за различни компании EDA ..аз имам тичам отделен комплект за ритъм, synopsys ..

Мисля, че там не е като генератор, че за да конвертирате edatool един формат в друг формат edatool .., но може да напишете правило комплект urself в зависимост от предназначението инструмент ф ..

U най-вече може да го получи от Fab самия продавач ..

Благодарности

Шанкар

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top