дегенерация

S

safwatonline

Guest
Привет,
Имам queation, аз видях в някои дизайн GM клетки с помощта на дегенерация на резистентност към linearize на GM, но отбеляза, че натоварването на GM клетки (диод свързан) е свързан с друг клон от сегашните огледало и равен на опашката текущ.
мога кой да обясни защо?Има ли има нещо общо с дегенерация или тя е тук по друга причина?

Thnx и отношение.
a.safwat
Съжалявам, но трябва вход, за да видите този прикачен файл

 
Kolejna firma ze względu na zmiany w kursach walut podniosła ceny swoich produktów. OnePlus One dołączyło tym samym do Apple, które podniosło ceny telefonów iPhone i komputerów Mac.

Read more...
 
Предполагам, че преди всеки може да отговори на вашите Q трябва да публикувате схеми.

 
Ако разбирам въпроса ви, след това допълнителните източник на ток, поставен в паралел с диод свързан товар се използва за увеличаване на печалбата.Това се постига чрез намаляване на ток през диод свързан натоварване, по този начин намаляване на своите GM и увеличаване на нейния еквивалент резистентност "1/gm".Аз не съм сигурен дали това е това, което означаваше ...

 
elbadry написа:

Ако разбирам въпроса ви, след това допълнителните източник на ток, поставен в паралел с диод свързан товар се използва за увеличаване на печалбата.
Това се постига чрез намаляване на ток през диод свързан натоварване, по този начин намаляване на своите GM и увеличаване на нейния еквивалент резистентност "1/gm".
Аз не съм сигурен дали това е това, което означаваше ...
 
Първата ми предположение е, че допълнителните ток се инжектира в диод свързани устройства, с цел да се подобри отговора насищане.Ако усилвателя е изпратен на насищане, един от диод свързани устройства ще видите нула ток, и това е напрежение портата ще се разпадне.При замяна на това, отговор ще бъде ограничен уби процент от настоящите шофиране в портата възел и капацитет на този възел.

С настоящите инжектира до момента, има определено ниво на напрежението, че ще разрешат порта в една ускоряваща състояние, а тя е много по-близо до нормалното експлоатационно условие.Това ще ускори завръщането от прекалено силно.

Е елемент, използван в кръг, където вероятно е прекалено силно, или при забавяне на връщане от прекалено силно състояние може да доведе до проблеми, като например нестабилност?

 
допълнителните източник на ток, се използва за предоставяне на диод най-малко текущи

 
montage3000 написа:

допълнителните източник на ток, се използва за предоставяне на диод най-малко текущи
 
Аз не разполагат с никакви литература за това.Какво бих препоръчал е да се оцени схема с и без допълнително ток в диод на свързаните устройства, за да видите какъв ефект имат.

За да видите отражението на давностния уби процент, можете да сложите голям принос диференциално напрежение (над Ibias * R), така че всички предубеждения текущите работи през една входно устройство и никой не чрез другите входно устройство, след това се върнете на схема за малък (или нула) диференциално напрежение и сравнение на преходно с и без допълнително ток в диод на устройства.

Други неща, които можете да погледнете ще бъде transconductance (което би трябвало да бъде близо uneffected), напрежението печалба (които трябва да бъдат намалени чрез допълнително ток) и широчина на честотната лента (трябва да бъде по-голяма честотна лента с допълнителни течения).От различия, както и кандидатурата си, трябва да могат да определят какви компромиси са, както и коя от тях (а) е / са важни за прилагане.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top