И, не, или, XOR, XNOR, NAND, INVERTER използване MUX

V

vlsitechnology

Guest
Може ли някой да ми изпратите материал не, и, XOR, XNOR, NAND, INVERTER използване MUX?? Plz си спешно да ми изпратите и материали, ще даде и 20 точки
 
Porzućcie Dropbox, Facebooka i Google - radzi Edward Snowden. Badanie przeprowadzone przez F-Secure pokazuje, że 53% badanych wyraziło wolę zmiany usług na zapewniające większą ochronę prywatności.

Read more...
 
Реализация на GATE ИЗПОЛЗВАНЕ MUX Ако някой намира погрешно в това, отговорете ми ако и друга акция дизайн с нас по отношение khalandar Баша [имейл] basha_vlsi@yahoo.co.in [имейл] [/IMG]
 
Здравейте аз VLSI Technolgy Надявам се да не предназначени порта правилно. Здравейте venkat_kvr, тъй като не е посочено ABT, нито аз врата не направил и дизайн Ур за нито порта е правилен yaar и благодаря за да помагат на
 
Съжалявам, но наистина не мога осъзнаят какво е предимството от използването на MUX да проектира тези логически? По отношение на цифрови, отново ще трябва да използвате порт за изграждане на MUX, и по отношение на аналогови със сигурност броят на транзистори, че ще използват за изграждане на логически от MUX ще повече от не трябва да се харчат за изграждане на директна порта. Тези по-горе проекти са ефективни, в който аспект? Резолюция (имам предвид истинска реплика на продукцията форма на вълната)?
 
[Цитат = Atena] Съжалявам, но наистина не мога осъзнаят какво е предимството от използването на MUX да проектира тези логически? По отношение на цифрови, отново ще трябва да използвате порт за изграждане на MUX, и по отношение на аналогови със сигурност броят на транзистори, че ще използват за изграждане на логически от MUX ще повече от не трябва да се харчат за изграждане на директна порта. Тези по-горе проекти са ефективни, в който аспект? Резолюция (имам предвид истинска реплика на продукцията форма на вълната)? [/ Цитат] Вие сте rigth но този вид въпроси са много полезни за хората, които се подготвят за интервюта.
 
[Цитат = AdvaRes] [цитат = Atena] Съжалявам, но наистина не мога осъзнаят какво е предимството от използването на MUX да проектира тези логически? По отношение на цифрови, отново ще трябва да използвате порт за изграждане на MUX, и по отношение на аналогови със сигурност броят на транзистори, че ще използват за изграждане на логически от MUX ще повече от не трябва да се харчат за изграждане на директна порта. Тези по-горе проекти са ефективни, в който аспект? Резолюция (имам предвид истинска реплика на продукцията форма на вълната)? [/ Цитат] Вие сте rigth но този вид въпроси са много полезни за хората, които се подготвят за интервюта. [/ Цитат] Това е не само полезно за интервюта, но понякога е реално използване, когато правиш метална оправя. Някои дизайнери искат да съчетаят muxes като резервни клетки. Ако в по-късен етап трябва да добавите логика, че трябва да бъде в състояние да генерира логиката си от MUX структури. Затова разбирането на тези реализации е от значение. Всъщност може да използвате за да създадете muxes памет елементи като ключалки и джапанки. Един от моите блогове разглеждат точно с този въпрос, я вижте тук: http://asicdigitaldesign.wordpress.com/2007/09/15/puzzle-10-mux-logic/ Надявам се това да помогне , ND.
 
Чувствам ние не трябва да смесвате в полза на прилагането на логиката в CMOS сравняване на същата с прилагането на логиката използване порти. Всеки има свой значение . Само прилагането на логиката използва порт (като осъзнаваме, MUX логика използвате ключа) помага по-ясно разбиране, докато намалява прилагане в CMOS предвижда по-бърза работа (в НЧ) и по-малка площ също чрез намаляване на броя транзистори. На последно място това е логиката уравнение, което се реализира. Само си представете не. на транзисторите, необходими за изпълнението XOR порта се използват индивидуалните порти и след това с помощта MUX ... разликата се вижда ясно. С уважение, Anuj.
 
[Цитат = anuj.joamon] Чувствам ние не трябва да смесвате в полза на прилагането на логиката в CMOS сравняване на същата с прилагането на логиката използване порти. Всеки има свой значение . Само прилагането на логиката използва порт (като осъзнаваме, MUX логика използвате ключа) помага по-ясно разбиране, докато намалява прилагане в CMOS предвижда по-бърза работа (в НЧ) и по-малка площ също чрез намаляване на броя транзистори. На последно място това е логиката уравнение, което се реализира. Само си представете не. на транзисторите, необходими за изпълнението XOR порта се използват индивидуалните порти и след това с помощта MUX ... разликата се вижда ясно. С уважение, Anuj. [/ Цитат] Вие сте прав, но това се задават въпроси в интервюта.
 
и ≡ вземат два случая, т.е. за == 0, == 1; ("а" е избрана за 02:01 MUX) взема 0 и б, заложени в MUX, ако (а == 0) се = 0; ELSIF (а == 1) се = б; [/IMG] [/ код]
 
Благодаря, момчета, няма кой знае как да се използва за генериране на mux4 Y = а (~ б) (~ в) + (~ б) (~ C) + (~ а) (~ в) ... , които ще бъдат полезни .. [SIZE = 2] [цвят = # 999999] Added след 1 минута: [/ цветен] [/ големина] FYI просто само един mux4
 
същото нещо, което може да получи за т.е. CMOS И, не, или, XOR, XNOR, NAND, INVERTER използва CMOS
 
Здравейте всички, аз съм малко объркан от врата, или. Изразът или врата булев е Y = BA "+ AA => В (1-A) + A => А + Б - AB. Не трябва ли израз или врата булев се A + B? Въпреки това, определението на операция или е АУБ = A + B - AB. Пропуснах ли нещо? Поправи ме ако греша. Благодаря.
 
Здравейте, само за да се избегне объркване: B (1-A) = B • (1-A), което означава "Б * е зависим * на обратната вход А". Значение, ние само трябва да се провери Б вход, ако A = 0. Б (1-A) + А, не трябва да се изписва като (B + A - A • Б), за да се избегне объркване, тъй като ние не се занимаваме с нормална математика, но Булева логика. Сравнително, (Б + A • Б) може да се намали до точка Б използват булеви логика, т.е.: B + A • B = B, но това не е наред в традиционните математика. И така, как ние определяме в декларацията (Б - А • Б) с думи за Булева логика? BTW, (1 - А • Б) ще дефинира логиката на NAND входове А и Б. Най-добри пожелания.
 
Здравейте, Предполагам, че в този случай булев умножение не е като алгебра умножение. Някои други случаи, като - б - ИЛИ - И в ------- - Y ще получите Y = (а + б) • с = ав + пр. Хр. Има ли правило показва, когато булев умножение не може да се използва като алгебра умножение? Как да се извлече б • (1-а) + а до а + б като израз врата или булеви? Благодаря.
 
Мисля, че ние просто отвори кутията на Пандора! ^ ^ _. Това, което се опитвам да кажа е, не се разширяват знака "минус". По-безопасен да напуснат 1-XXXXX като "обратната". Разбира се някой там би могъл да има смисъл на АВ. Най-добри пожелания.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top