Sine Wave Generator

A

abhishek.vnit

Guest
Здравейте всички,
Аз съм спечеля задължително генератор вълна използват LM 101A и LM 111.Въпреки това, аз намирам този IC LM101A получава топъл, когато захранването е включен и изхода е нарушена.

Може ли някой да ми каже дали има някакъв известен проблем с IC (biasing т.н.) аз съм с 12 V двойно захранване.
Само LM 101A получава топъл докато LM 111 не причинява никакви проблеми.Сегашната доставки от 12 волта част от доставката увеличава значително.Това от негативните доставката е постоянно на около 3 mA.
С уважение,
Abhishek

 
Samsung, choć udało mu się zwiększyć dystans do iPhone w czwartym kwartale, nadal traci udziały w rynku. Rok temu koreańska firma kontrolowała 31,2% rynku smartfonów, teraz tylko 24,1%. Zaś Apple zwiększył swój udział z 15,3% do 17,7%. Jak widać w raporcie kwartalnym, duża w tym zasługa popularności iPhone w regionach o rozwijającej się gospodarce,...

Read more...
 
abhishek.vnit написа:

Здравейте всички,

Аз съм спечеля задължително генератор вълна използват LM 101A и LM 111.
Въпреки това, аз намирам този IC LM101A получава топъл, когато захранването е включен и изхода е нарушена.Може ли някой да ми каже дали има някакъв известен проблем с IC (biasing т.н.) аз съм с 12 V двойно захранване.

Само LM 101A получава топъл докато LM 111 не причинява никакви проблеми.
Сегашната доставки от 12 волта част от доставката увеличава значително.
Това от негативните доставката е постоянно на около 3 mA.

С уважение,

Abhishek
 
Може би си LM101A получава своите вътрешни проблеми, опитайте от друга LM101A да определи причината.

nguyennam

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top