Set не ще тества Rx или Tx мощност на Маркони 2955B

T

Tim GJ

Guest
Marconi 2955B на дисплея: Rx Test - Ниво Tx Test - Power и двете имат подчертано А до тях. Set не ще тества Rx или Tx мощност, но всички Автотестове мине ОК и други функции, определени ОК. Нищо в ръководството за потребителя, за да се обясни това. Всички блестящи идеи? ... Моля
 
Това може да ви помогне. Устройството е с изходно ниво компенсира за промяна на параметрите на 2-рата страница и ще видите Level Offset.
 
Благодаря - това беше Re проблема прочетете ръководството, въоръжени с нови знания, и все още не намери препратка към него.
 
Здравейте аз съм като същата драма, прави странни неща по 2955A чете RF мощност от 5 вата на 2955B му четене 30 вата някакви предложения
 
Проверихте ли кой е правилно с помощта на външен електромер?
 
Здравейте, E-Design, да радиото в е само UHF CB радио максимална мощност е около 7вата прочитания 5 вата към външно захранване метра. Имам 2 на 2955B е едновременно четене около 30 вата на тест. 2955 прочита 5 вата или до 7 вата, когато регулирате нивото на заряда по радиото. Сте изтеглили ръководствата налични тук и други sites.But досега съм бил в състояние да намерите всички problems.I закупили 2955B двете устройства се появяват за извършване на ОК 1 преминава тест alls елф функционира втория блок не 3 от Автотестове, но все още функционира ОК Благодаря за вашия отговор Марти
 
Измерете 50Ω импеданс на товара RF. Тези натоварвания се повреден (високо съпротивление или дори отворена верига) поради прекомерна власт. Тъй като напрежението RF ниво в товара се превръща в мощност четене, четене ще бъде много по-високи.
 
Здравейте E-дизайн, той е работил вниманието ниво е разположен на един по 8.3 db а другият 6.0, след работа как да възстановите до нула db всички голяма работа тест се определя в рамките на 1/2 ват един от друг. Много трудно се опитва да управлява тези untis без ръководство, за да се върна към. Благодаря за вашите отговори Марти
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top