Interstage Inductor

M

MK28

Guest
Здравейте всички,

Виждал съм някои Cascoded дизайн LNA interstage индуктор, където са били поставени между 2 транзистори.Аз не получите ясна представа за него!АЗ съм гледам за теоретични обяснения за това.Може ли някой да помогне ...... това е наистина спешно!

Моля, всеки сайт или книги или списания да се получи ясна представа?

MK28

 
Тя се отнася до това, което се нарича "interstage връхна точка" Тя датира от около 1940.Има серия връхна точка и шунт връхната си точка.То представлява филтър като структура с паразитни capacitances на активните устройства.Можете пласирам полюс на един лек отговор rolloff за един по-уеднаквена с остри rolloff.

 
Здравейте Professional,

Въпреки, че аз съм миряни в проектирането IC както аз съм специализирано в GSM система RF, но аз съм все още
скитащи това "поле" в дискусията по-горе може да се прилага за прилагане RF групата?Чух, че е LNA широколентови устройства comapred да АКО програмируем усилвател в безжична комуникация получавате тъй, че
1.Как да се реши този полюс място по честота в безжичните комитет.?
2.Каква е предимство, ако работи за нежното rolloff начин в дискусията по-горе, ще
то се прилага към безжични комитет.система, например, GSM, БТ ...

Благодаря!

 
Единствената причина на interstage мач в cascode LNA е да се увеличи печалбата.Но от моя опит на LNA стана много нестабилна.
Във вакуум усилвател тръба cascode това би помогнало, защото печалбата е по-ниска в сравнение с реалните твърди транзистори състояние.
Съжалявам, но трябва вход, за да видите този прикачен файл

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top