2002 Амана хладилник компресор

B

bob1933

Guest
как да се промени на компресора.
 
Е, ако не са сертифицирани, ще бъде нарушаване на закона ..... Но на няколко въпроса. Минимални Освобождаване от отговорност е точно това, което означава ..... СИП мръщи на хора, които не са сертифицирани работи по системата наши дни. Откъде знаеш, че това е лошо? Били ли сте премахнали текущата реле, и OHMed се на започване и на намотките. Ако те са добри, тогава не е вероятно на компресора, освен ако не са уреди за системата, и знам за факт, с натиск, който не е изпомпване. Моторни човка ръководител има три терминала: C = общата (до Run & Старт ликвидация) R = Пусни ликвидация (единия край на ликвидация) S = Старт ликвидация (единия край на ликвидация) Старт Прекратяване ще имат повече се превръща и повече съпротива от Run ликвидация който има по-малко завои. Текущи реле поставя силата да Старт ликвидация, докато текущото намалява достатъчно, за да се оттегли от реле. но силата не се държат в Run ликвидация и затова тя работи. Старт ликвидация само му дава удар за да върви. Можете също да инсталирате твърд Старт комплекти или въртящ момент мултипликатори, за да я стартирате по-лесно. Тези работи добре. Трябва да публикувате типични схеми, за да търсите повече. Но, аз трябва да намери за първи път. lkraemer
 
Ето една снимка на Компресор окабеляване. И на един типичен хладилник.
 
Имам хладилник Амана с изгорял компресор. Моля някой да ми каже какви тип компресори може да се сложат и евентуално колко горе -долу би ми струвал ремонта.Тип гардероб е.От ляво е фризера със студената вода и леда ,а от дясно е хладилника. Благодаря
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top