тест модел срещу вектор тест

Q

qjlsy

Guest
Каква е разликата между определението тест модел и определение тест вектор?

Благодаря много!

 
Synology informuje o oficjalnym wydaniu DiskStation Manager 5.2, najnowszej wersji swojego systemu operacyjnego dla serwerów NAS. Dzięki nowym funkcjom i pakietom, DSM 5.2 oferuje najbardziej zaawansowaną i bezpieczną chmurę prywatną dla osób prywatnych i firm. “DSM 5.2 wraz z nowymi narzędziami i technologią, umożliwia użytkownikom domowym o...

Read more...
 
Чувал съм различни хора използват тези условия по различен начин.Някои хора казват, тест вектор е един изпитателен цикъл, както и образец на изпитване е тест за събиране на вектори, но съм чувал други, които използват образец за изпитване и вектор тест, както ако те бяха едни и същи.

Една един тестер, вие ще видите "вектор номер" в тестов файл, така че предполагам, тестер хора ще ви кажа, че тест вектор е един цикъл на изпитване.

Когато е налице неяснота едно, аз обикновено използвам "вектор" или "в стаята тест вектор", вместо на вектора или модел.

 
Мисля, че тест за образец и векторни тест са едни и същи., което е два различни defination за едни и същи неща.

 
Здрасти,
Тест вектор е подмножество на тест модел.

 
Не мога да различи от двете.
Аз ги използват без разлика.

 
Здрасти,
това, което мисля, че е тест вектор е това, което ние фуражи за тест, който е подмножество на тест за образец,
тест модел съдържа също очаква продукция за този тест вектор

 
Тест модел е DFT концепция.Докато вектор е тест за проверка един.

 
тест модел се използва в областта на теста, като тест инженер, машинен изпитване или enginner пост, беше от старо време GDSII.
Тест вектор е показа проверка в района.Това беше rpovide от проверка на enginner.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top