избора на IM

N

Nimer

Guest
здрасти
Аз съм пред aproblem при избора на високо моторни torqu индукция за следното заявление
http://www.edaboard.com/viewtopic.php?t=137593&highlight=svpwm

ако някой от вас може да помогне, и моля дайте ми wiyh връзки, ако има за approperiate manufacturere мотор.

Ooooh, забравих tosay, че имам нужда от средства, малки като possipleблагодаря предварително,
С най-добри пожелания

 
Здравейте Nimer,
Като цяло съветва, избра мотор с най-голям брой на полюсите.Това ще да ви макс.въртящ момент и съотношение minimun предаването на разстояние за дадена скорост.
Само за справка, SEW DT90S 12 / 2 е 1 HP 12 / 2 полюс ММ.Въпреки големия брой на полюсите може да намали ефективността мотор.Нещо повече, а не двойно моторни скорост е толкова ефикасни, колкото нито една скорост.Не използвайте цитиран моторни без по-нататъшно разследване.
По отношение на скоростната кутия, помислете за използването на зъбни вместо колан.Те са по-леки и по-малко шумни.
Аз не ограничава kwow си дизайн, но с помощта на ММ с батерии изглежда малко трудно.Мисля, че моторното DC е по-добре, тъй като не е нужно да се засили напрежението на батерията до нещо, съвместими с търговски ММ.

Надявам се това да помогне.

С най-добри пожелания.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top