Помощ за определяне на този мотор.

J

joprinz

Guest
Аз се опитвах да намерите това, което мога да получават двигатели на местно ниво.Един мой приятел ми даде стария мотор и ми каза, ако мога да тичам то той е много двигатели от същия тип.Но аз никога не е видял моторни подобно преди.Той каза, че си от вентилатора на старата единица климатик.Имаше някои вериги в близост до мястото на проводника излезе на моторни (вероятно сензор зала ефект или други подобни), който не е там.

Той няма никакви brushes.I проверка на рулони.Те са непокътнати.А 12V DC може да направи моторни върти с една стъпка.Превключване на батерията полюси н Имаме го направи още една стъпка.Дали това е моторно Stepper?или Brushless DC / AC мотор?Или toher тип?Има ли някой се намира на моторно като този?

Надявам се някой може да ми помогне да определят какъв вид моторните това е!

Също така се чудех дали това може да се използва моторни по никакъв начин, както карам мотори за CNC?

Благодаря!

Джо!

 
IQ Publishing ma przyjemność poinformować o premierze Gardens Inc. wydanej w Edycji Specjalnej, nowej gry z serii Made In Poland, pierwszej w Polsce serii gier polskich twórców niezależnych.

Read more...
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top