Намиране числено нули на сложна функция

F

flyhigh

Guest
Здрасти,

моля някой да обясни кратко описание на алгоритмите за намиране на нула (и) на сложна функция.И двете аналитични и не-аналитични функции са от интерес.Може би дори имената на методите, ще бъде полезно за да мога да направя търсене на информация след това.

flyhigh

 
Подозирам, преди да сте готови, търсене, ще откриете, че "комплекс нули" на сложна функция, са по-подходящи от "истински нули".Аз ви PM'd хартия, която представя концепцията на комплекс нули.Аз също имам текст с глава за тях.
(то е у дома, но аз не съм - може би от уикенда ...)

 
Здравейте LouisSheffield,

благодаря за вашия отговор и ви AM.Въпреки това, аз се интересувам от нули от общ сложни математически функции, срещащи се в някои числени проблеми ЕМ, а не от гледна точка на обработка на сигнала оглед.Мисля, че класата на функция ще трябва да работят с се нарича метаморфни функции, но бих искал да знам как да намерите комплекс нули от по-общ комплекс (не-аналитично) функции.Тези теми са много слабо, обхванати в текста книгите, които са обхванати, ако изобщо.

Отидох накратко най-ниските на хартия сте били така любезен да се прикрепят към премиера и си мисля, че тя е ограничена до обработка на сигнали - включени в извадката сигнали са обсъдени тебе.

Както и да е, благодаря много.

flyhigh

 
Могу продать акаунты Outlook.com , Mail.ru , Posterous.com , Bravesites.com  и другие.

пишите в ICQ 2-3-1-5-3-8






куплю аккаунты вконтакте , узнать real телефона на mamba , покупка аккаунтов в контакте , продам акк жж , сервис продаж аккаунтов вконтакте , магазин аккаунтов , магазин продажи акков одноклассников , магазин аккаунтов yandex , купить email yahoo.com , loveplanet аккаунт , магазин аккаунтов , где на лавпланете написано люди онлайн , купить аккаунты qip.ru , продажа акк одноклассники , продажа аккаунтов вконтакте , продам акки вконтакте , аккаунты одноклассников , blogspot купить аккаунты , магазин продажи акков одноклассников , как купить аккаунт в жж , pva сша , купить аккаунты mail.ru авторег , продажа акков вк , купить прокачанный аккаунт твиттер , покупка аккаунта facebook , акаунты реал статуса , продажа аккаунтов одноклассники , odnoklassniki , купить акуант маил ру , купить аккаунт твиттер с фолловерами , продам аккаунты в одноклассниках , продажа аккаунтов вконтакте .
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top