Монте-Карло

R

ranair123

Guest
Аз съм проектиране сума продукт верига (на базата на Гилбърт-клетки).Имам 2 входен ток вектори Х и Y. Z е изходен ток вектор.Всички MOS транзисторите се експлоатират в слаба инверсия (subthreshold).Хартията, която аз съм се казва, че след Монте-Карло симулации, трябва да тичам да се определи ширината на транзистори.Може ли някой да ми обясни как да отида за този проблем?

Благодаря предварително

 
Chociaż wszyscy dopiero czekamy na ostateczną wersję Windows 10, Microsoft już pracuje nad stworzeniem dużej aktualizacji dla tego OS. W chwili obecnej wiadomo tylko, że wypuszczenie tej aktualizacji planowane jest rok po premierze Windows 10, oraz, że nadal będzie to ten sam Windows, choć może oznaczony 10.1....

Read more...
 
Здрасти

Аз не зная кой сте reffering хартия.
Но според моите познания, за анализ на Монте Карло се извършва, за да намерите анализ на доходността, която дава за добив на дизайн за процеса на промяна.
 
Да, това, което каза е вярно.Но аз трябва да компромис между варианти срещу площ в O / P WRT разминаване транзистора.Тъй като стандартното отклонение е обратно пропорционално на квадратния корен на (WL).

 
Монте-Карло се извършва, за да намерите стабилността на веригата за промени процес компактдиска.

Разликата в устройствата, зависи от площта на устройствата и разстояние между устройствата да се съпоставят.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top