Колко вида грешки в езика C ?????

S

soni.pankajkumar

Guest
може ли някой да ми разкаже за различните видове грешки на езика C. какъв тип грешка ще се случи, когато правим особени грешка може да бъде свързана от синтаксис, променливи и др име ...... Plz списъка всички видове грешки, някои интервюиращият иска по ай интервю този искам да знам ....?: вика:
 
Specjaliści z Bitdefender przestrzegają przed kolejnym zagrożeniem – ransomware Cryptowall rozprzestrzenia się za pomocą wiadomości spamowych, a jego ...

Read more...
 
Предполагам, че ... въпросът ф помолен е въпрос с много широко отговори ... Мисля, че всеки ще има различни отговори на вашите въпроси. аз имам няколко, но мисля, че има много повече грешки. -Функция трябва да връща стойност-неопределен символ разположение за неопределен функция-не се прави, докато изявление липсващ съставен израз липсващ код е без значение и се надяваме, че помага отношение, mengghee
 
Здравейте Може да се използва от марля инструмент за езика C. Тя ще ви помогне depthly. Tnx
 
Аз съм се познае, че има стотици различни начини за създаване на грешки. Ето една уеб страница, която говори за някои често срещани грешки при използване на ССЗ. http://ugweb.cs.ualberta.ca/ ~ прът / уроци / error_messagesC.html Ето любимите ми грешка. Това е правен кодекс, но ми се иска компилатори ще излъчват "подозрителни синтаксис" предупреждение. [Код] # включват INT главната (свободна) / * брой на печат от 1 до 10 * / {INT х; за (х = 1; х
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top