Базова станция сътрудничество

S

sinistro

Guest
Здравейте всички. Бих искал някои материали, свързани за сътрудничество базова станция за Интер-клетъчна Интерференция заличаването. Ако някой има всякакви материали (книги, статии ...), свързани с този въпрос, моля да ми изпратите. Благодаря.
 
Има много статии по тази тема (с пристрастие информация теоретична перспектива тук): работата, започната от [1] S. Hanly и П. Уайтинг, "Информация теоретичен капацитет на мулти-приемник мрежи", Telecommun. Syst, кн. 1, с. 1-42, 1993. [2] АД Wyner, Шанън-теоретичен подход към Gaussian клетъчна многократно канал за достъп ", IEEE Trans. Inf. Теория, кн. 40, не. 6, стр. 1713-1727, ноември 1994. и от този момент нататък, много изследователи никога не са вързани за производство на куп произведения (безсрамно) с малка промяна на предположения. За добро обобщение, вижте позоваванията в последните работа. О. Somekh, BM Zaidel и S. Шамай (Shitz), "Spectral ефективност на съвместните множество Cell-сайта процесори за Произволно Разпространение DS-CDMA системи", IEEE Trans. Inf. Теория, кн. 53, не. 7, стр. 2625-2637, юли. 2007 г. От практическа гледна точка, аз вярвам, най-добрите индустрии направите, е да се използват две антена в меки предаването. Така например, се предлага за Е-95.
 
Здравейте е една книга, която съм виждал на книгата форум ЕАО по този въпрос ... за да го потърсите. отношение на
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top