Антена Верига & Co-Сим използвайки ADS

M

Manjunatha_hv

Guest
Нуждаете specilist / експертни съвети по Антена Верига & Co-симулация използвайки Agilent ADSВъзможно ли е да се съ-пресъздадат в Agilent ADS
Между HB (NonlinearCircuit схематични) с инерция (Антена дизайн).

Всъщност аз искам да се променя динамично нива на мощност за моята anttanna вход &
мониторинг на радиационната модели едновременно.

Ако не, има ли друг инструмент прави тази работа!

Отколкото,
manju

 
Jest już projekt założeń do nowelizacji ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Prace nad tym dokumentem związane są z koniecznością ...

Read more...
 
Практически всички EM програми са линейни така че вашите абсолютна власт ниво е спорен, и аз не знам за всички, които позволяват на пристанището excitations с хармоници.Но няма причина защо пристанищата не могат да се хранят с хармонична източник.Тя ще се стегнат за да видите текущата плътност анимация с квадратна вълна източник.Мислех за това от залавяне всяка дъска от сиви анимация, а след това усредняване на кадъра при всяко време стъпка заедно с Photoshop.Грижи би трябва да се предприемат действия за уеднаквяване на фазите и час дължина правилно.

Може да се наложи да правя подобна процедура.Записът е тонът честоти и нива от HB симулация,
след това Run серия от антената симулации за всеки тон.След това можете да предприеме, например, E-самолет модел на данни (трябва да е сложно и не-нормализирали) за всяка симулация и средния ги всички заедно, за да получите пълния модел.

Концепцията е проста, но вие ще трябва да направя allot на симулации, за да получите пълен 3D модел.Може би не искам да го направя на ръка толкова добър скриптове среда е необходимо.Може да го направим в рамките на почти всички по-Микровълнова ведомство, но тъй като модел данни нормализиране не забравяйте да се умножи по своя тон мощност.

Звучи като интересен проект.

 
Страхотно, че Микровълнови Офис помага за решаване на този деликатен проблем.

Благодаря ви много, аз ще се опитам предложенията ....

 
има някакво настойнически за EM cosimulation?
THX предварително

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top